PILOXING – ZÁBAVNÁ CESTA KE ŠTÍHLÉ A PEVNÉ POSTAVĚ

Tajná zbraň hollywoodských hvězd

Zakladatelkou této cvičební metody je švédská fitness trenérka Viveca Jensen. Zužitkovala své dlouholeté zkušenosti a poskládala dohromady vysoce účinný komplexní trénink, propojující to nejlepší z boxu, pilates, či baletu. Kontrolované pohyby z pilates se tu střídají senergickými boxerskými výpady. Efekt cvičení zvyšují 0,5 kg zátěže na zápěstí. Viveca se velmi dobře pozná s množstvím hollywoodských hvězd, z nichž některým dělala osobní trenérku. Není se tedy čemu divit, že piloxingu propadly celebrity jako jsou herečky Vanessa Hudgens a Kirsten Dunst, či zpěvačka Hilary Duff.

Cvičení, za které vám vaše tělo poděkuje

Piloxingem procvičíte celé tělo. Zvýšíte svou vytrvalostzpevníte střed těla a zlepšíte svůj krevní oběh. Jde o aerobní i silový trénink v jednom, který vám při poctivém cvičení zaručí ploché a pevné bříškozmenšení objemu stehenlepší držení těla a větší sílu. Budete se cítit zdravějivíce sexy a zaručeně vám stoupne sebevědomí. Protáhněte své tělo a spalte tuky. Piloxing se dá cvičit v každém věku a nehrozí při něm žádné nežádoucí účinky. Vzhledem k velkému výdeji energie při tréninku je žádoucí doplnění energie pomocí iontových nápojů.

Vyzkoušejte lekce piloxingu ve svém okolí. Cvičitelky najdete hned v několika městech u nás. Přijít na chuť tomuto komplexnímu cvičení můžete i z pohodlí domova, ať už u videí zakladatelky Vivecy Jensen, či některé z jejích pokračovatelek.

Sdílejte nás na sítích:

Partneři

Reklama

Sledujte nás na sítích

Chci být partnerem

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte