Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin, diabetická neuropatie, diabetická noha s následnou amputací prstů a později celé končetiny.

Tyto komplikace ohrožují tisíce pacientů s cukrovkou. Pravidelný pohyb a cvičení je pro diabetiky mimořádně důležité.

Jsem Hanka Juračková, zástupkyně společnosti Biomicroreal terapie s.r.o., pro Českou republiku. Věnujeme se prevenci a léčbě chronických komplikací cukrovkyy technologii fyzikální cévní terapie. Jsme připraveni starat se o Vás, odpovídat na Vaše dotazy a otázky o prevenci a léčbě celé Vaší rodiny. Máme ve starostlivosti mnoho úspěšných profesionálních i amaterských sportovců.

Jak jsem se dostala k práci s BEMER technologii?

Je mi 32 let. Cukrovku mám od 16 let života, jde o 1. typ a jsem na inzulín. Snažím se dodržovat všechny doporučení mých lékařů. Ale cukr mi předtím velmi kolísal a lítal mezi velmi nízkými a velmi vysokými hodnotami 2mmol/l a potom 30 mmol/l. Opakovaně byla nutná hospitalizace a ne jednou mi šlo doslovně o život. Ale nejhorší komplikace mě postihla před 5 lety, když jsem postupně přestala cítit nohy, a pravou nohu jsem doslovně tahala za sebou. Když mi neurolog pověděl, že je to diabetická polyneuropatie, a nic se s tím neda dělat, zhroutil se mi svět. Vždyť mám jenom 27 roků, a nikdo mi nepomůže? Z přednášky jsem poznala pana MUDr. Ladislava Pásztora, a když jsem mu pověděla, co se mi stalo, tak mi ukázal mi přístroj Bemer. Vysvětlil mi, jak to funguje. Po několika týdnovém pravidelném používání 2x denně 20 minut mi jsem začala cítit nohy. Byla jsem od štěstí bez sebe. Dokoupila jsem si přístroj. Dnes chodím normálně, vrátil se mi cit do obou noh. Cukr mi přestal lítat a drží se pravidelně na hladinách 5mmol/l.

Sportujete a máte cukrovku? Tak si promluvme o možnosti BEMER technologie pro Vás a pro Vaši cukrovku! Máme pozitivní zkušenosti i se sportovci.

Zavolejte, a nebo mi napište e-mail. Věrím, že dokážeme pomoci i Vám!

Kontakt:

telefon: +420 602 676 555
e-mail: [email protected]
https://bmr-uk.lpages.co/diabetesdnes.cz/

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Lidé kolem Adrenaline Race

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin,

Více informací ⟶

MUDr.Ladislav Pásztor,MSc.

Absolvoval evropský certifikační kurz v medicíně životního stylu. Věnuje se fyzikální cévní léčbě BEMER. Nejraději tento zdravotnický přístroj pro domácí používání doporučuje lidem, kteří jsou

Více informací ⟶

Tomáš Holzer

Som bývalí profesionálny hráč ľadového hokeja (brankár v KHL (ruská liga)). Po zranení kolena som s aktívnou kariérou skončil. Začal som sa venovať trénovaniu deti.

Více informací ⟶

Hana Zoubková

Jsem akreditovaná lektorka hatha jógy a obdivovatelka mystiky a duchovního přesahu (nejen) jógy. Majitelka jógového studia Hanky Yoga v Teplicích nadšenkyně aromaterapie a masérka aroma

Více informací ⟶