O projektu

CO ADRENALINE RACE ZNAMENÁ

 • Základem je informační a komunitní  web, který je propojený se sociálními sítěmi. Zde se dozvíte o aktuálně pořádaných závodech,  zábavných akcích s  možností zakoupení registrací.
 • Web tvoří spoustu zajímavého obsahu z oblasti sportu, zdravého životního stylu, cestování. Dozvíte se zde mnoho o našich českých sportovcích a jejich úspěších. Někteří z nich jsou již součástí naší AR komunity a mnoho dalšího.
 • Za AR stojí marketingová komunitní platforma Fresh Crackers společnosti Fresh Online s.r.o. jejíž hlavní zakládající členové mají více než dvacetileté marketingové zkušenosti a jsou hlavním pevným pilířem AR komunitní platformy.
 • Připravujeme také e-shop, kde bude nabídka sportovního vybavení, registrací na závody a naše AR produkty.

CO ADRENALINE RACE NABÍZÍ

 • AR vám umožní zapojit se do rostoucí komunity, která dokáže zajistit v současné době zajímavé PR služby jak jednotlivcům, tak skupinám. AR není na trhu nováčkem a  vybudovalo za několik let zajímavá propojení a to i s pořadateli akcí (jedná se o cca 280 partnerů), se sportovci, trenéry, cestovateli, adrenalinovými sportovci atd.
 • Mimo jiné AR také realizovalo své sportovní akce, které vznikly právě díky lidem z naší komunity. Pomáháme si zde všichni navzájem a tvoříme společně. Byl to například Ultra maraton horských kol 250 km Chomutov – Harrachov a to 3 ročníky. Mimo to se AR podílelo na akcích jako je King of Mamut, Mezihorský Vršek (pohár PERUNA) a dalších akcích ve spolupráci například s organizací CzechTourism. 
 • AR se tedy plánuje stát součástí veřejné zábavy a sportovního světa.
ZÁVĚR A ÚKOL ADRENALINE RACE
 • Informovat o tom, kde se co děje a dostat obsah webu AR do širšího povědomí.
 • Nabídnout možnost registrace a účasti na akcích po celé republice a stát se křižovatkou, kde najdete vše ze světa sportu, cestování a zážitků a s tím spojeného ADRENALINU.
 • Na takové akce nám naši partneři, o jejichž závodech píšeme a informujeme, poskytují bezplatně například  registrace, které dál poskytneme komunitě ať už formou soutěží nebo cíleně pro AR týmy a jiné možnosti vyplývající z těchto propojení.
 • Jde tedy také o pořádání a pomoc s pořádáním sportovních a zábavních akcí včetně propagace. AR v rámci právě té spolupráce s jednotlivými organizacemi nebo společnostmi v souvislosti s podporou jejich akcí nebo závodů na webu AR a tedy našeho vzájemného on-line marketingového propojení nabízí také jejich služby, možnosti a zkušenosti menším nebo dalším organizacím, které nejsou pro ně takto běžně  dostupné a nabízí i individuální dohody a dlouhodobé spolupráce.
 • Samozřejmě jsou pro nás důležité i charitativní akce.

ADRENALINE RACE chce spojit všechny, kteří chtějí aktivně žít. Společně se můžeme doprovázet k naplnění našich vlastních vizí. 

Chceme podporovat nejen vrcholové sportovce, ale i amatéry a lidi, kteří mají pozitivní vztah ke sportu. 

 • Podpora je z naši strany také pro organizátory různých sportovních událostí, kteří mají cíl svoji akci jakkoliv zviditelnit. Snažíme se volit typ akcí, které jsou naší AR krevní skupinou. Ačkoliv je nabídka akcí občas i velmi rozsáhlá, tak se snažíme vybírat ty, které považujeme pro celý tým AR jako skutečnou výzvu! Přesně takové, které vás i nás ohromně baví! 

  ADRENALINE RACE VÁM POMŮŽE

  Zorganizujeme kompletně vaší událost podle vašich přání a našich možností. K tomu jsme schopni vytvořit marketing špičkové úrovně a kvality. Sociální sítě? Rozhodně ano. Něco víc? Definitivně ano. Využíváme také více inovativních propagačních pomůcek a nástrojů. Bonus je ten, že společně dokážeme tuhle pořádnou ADRENALINE RACE zviditelnit a rozšířit do povědomí sportovních nadšenců, kteří jsou naší cílovou krevní skupinou.

   

  • Skvělá myšlenka? Nápad na prima akci? Máme po ruce různá sportoviště a zajímavé terény, které můžeme využít. Díky jednotlivým spolupracím,  kontaktům a také úžasných sponzorů máme možnost tohle vše pro vás zařídit.
  • Především jsme také velice hrdí na naší rozrůstající se komunitu. Vše tvoříme srdcem a máme možnost tu tvořit něco úžasného a smysluplného. Pojďme využít veškerý potenciál, který v nás a AR je. Staň se součástí téhle adrenalinové jízdy s námi. Protože společně tvoříme to, co má doopravdy smysl. 

  Všechno v našem životě je odrazem volby, kterou jsme si vybrali. My jsme  ADRENALINE RACE! 

  Prozkoumejte

  Hana Juračková

  Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin,

  Více informací ⟶

  Sport v životě dětí

  Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V

  Více informací ⟶