Lukáš Reisinger

Jmenuji se Lukáš Reisinger a jsem osobní trenér. Když se zeptáš mých klientů, tak ti poví, že už nepijou, nemají deprese, jsou pyšní sami na sebe, lépe zvládají stres, a sám se v životě neustále posouvám, tvrdě trénuji, zdravě se stravuji, starám se o svou rodinu a nemám z toho hlavu jako pátrací balon. Naučil jsem více než 100 chlapů, jak cvičit, lépe se stravovat, a být kvalitnějšími muži. Díky tomu, že mi tito muži naslouchali se jejich život ohromně zlepšil ve všech směrech.

Cvičím hlavně v posilovně, kde zkouším různé přístupy k silově-kondičnímu tréninku = klasický kulturistický, crossfit, boxerská příprava… Asi cokoliv, co se dá v gymu dělat. Občas běhám, boxuji a tak.

Úspěchy:

Nepiju, cítím se dobře, jsem pyšný sám na sebe, zvládám stres, a sám se v životě neustále posouvám, tvrdě trénuji, zdravě se stravuji a nemám z toho hlavu jako pátrací balon.

Chápu, že mi tréninky zajistili funkční tělo, více energie pro studium, práci i volný čas, který potřebuji abych dosáhl svých cílů, díky tomu, že mě naučili disciplíně, vůli a dokončování věcí, což jsou atributy nejúspěšnějších mužů na této planetě.

Momentálně makám s kolegou na projektu Nexum masculum, který pomáhá chlapům vyznat se v dnešním zmateném světě a znovuobjevit jejich vnitřní sílu.

Odkazy: 

Kouč Reisinger     |      NEXUM MASCULUM

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Lidé kolem Adrenaline Race

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin,

Více informací ⟶

MUDr.Ladislav Pásztor,MSc.

Absolvoval evropský certifikační kurz v medicíně životního stylu. Věnuje se fyzikální cévní léčbě BEMER. Nejraději tento zdravotnický přístroj pro domácí používání doporučuje lidem, kteří jsou

Více informací ⟶

Tomáš Holzer

Som bývalí profesionálny hráč ľadového hokeja (brankár v KHL (ruská liga)). Po zranení kolena som s aktívnou kariérou skončil. Začal som sa venovať trénovaniu deti.

Více informací ⟶

Hana Zoubková

Jsem akreditovaná lektorka hatha jógy a obdivovatelka mystiky a duchovního přesahu (nejen) jógy. Majitelka jógového studia Hanky Yoga v Teplicích nadšenkyně aromaterapie a masérka aroma

Více informací ⟶