Objevte zábavní park ENERGYLANDIA

Největší zábavní park v Polsku a zároveň park s největším počtem horských drah v Evropě se nachází ve městě Zátor v Malopolském vojvodství. Je umístěn mezi dvěma velkými městy Krakovem a Katovicemi, nedaleko Vratislavi (246 km) a Varšavy (335 km). Díky své výhodné poloze je snadno dostupný autem, vlakem i autobusem. Z Krakova a Katovice jezdí do Energylandie během celé sezóny speciální autobus, který přijíždí přímo k bránám parku. Dostat se do parku vlakem z Krakova není problém. Na webové stránce energylandia.pl najdete podrobný jízdní řád a pro pohodlí našich hostů Energylandia zabezpečuje přístup ze železniční stanice v Zátoru speciálním vláčkem téměř přímo ke vstupní bráně do zábavního parku. Barevné vlaky přivážejí turisty i na parkoviště s určitou barvou. V blízkosti jsou dvě mezinárodní letiště: Krakov – Balice (42 km) a Katovice – Pyrzowice (84 km), i velmi rozsáhlé ubytovací zařízení Energylandie je příznivé pro návštěvníky z jiných zemí, díky čemu toto místo rádi navštěvují Češi, Slováci, Němci, ale i Britové!

Zábava, relax a vzpomínky v jednom – ideální místo na trávení volného času!

Energylandia je zábavní park, kde je každá atrakce jedinečná a neopakovatelná. Na ploše 70 hektarů najdete pohádkové kolotoče pro děti, extrémní horské dráhy pro milovníky vzrušení a vodní relaxační zónu pro všechny! K dispozici je až šest zábavních zón, ze kterých je každá jiná! Dračí hradiště, Pohádková krajina, Aqualantis, Family Zone, Extreme Zone a jedinečný vodní park nabízejí nespočetné množství zábavy, radosti a vzpomínek! 123 atrakcí včetně 18 horských drah světové úrovně, 25 atrakcí pro děti od dvou let, 28 interaktivních her a aktivit, devět scén s představeními, 7D kino a úžasné planetárium Moya! To vše provází neobyčejné dobrodružství a dekorace, které potěší každého návštěvníka bez ohledu na věk! Jsou tu ztracená vodní města, dračí příběhy a pohádkové vesničky jako z vašich dětských snů! Díky tomu tu neexistuje nuda a každá jízda je úplně jiným a jedinečným zážitkem! Takové množství atrakcí na jednom místě poskytuje rozmanitou zábavu a každému hostu úžasný zážitek a nezapomenutelné chvíle, na které bude ještě dlouho po návštěvě vzpomínat!

Síla novinek!

Park v Zatoru získal mnoho ocenění za vynikající atrakce, které tu na návštěvníky čekají. Energylandia vás každý rok překvapí úžasnými novinkami, díky kterým je každá návštěva bohatá na nové zážitky! Tento rok jsme otevřeli už 17 nových atrakcí, které přinášejí radost i těm nejmenším! Mezi nimi je i úžasné, velké kolo Wonder Wheel, z něhož se vám naskytne v Evropě jedinečný výhled na celý zábavní park a nádherné pohoří Beskyd z výšky až 53 metrů! Tuto atrakci tvoří až 30 klimatizovaných gondol, které se pohybují průměrnou rychlostí 1,5 m/s, takže každý má čas vychutnat tento mimořádný výhled! Umístění kola nebylo zvoleno náhodně, protože právě z vrcholu Dračího hradiště je nejlépe vidět krásy vesniček v okolí, bavící se lidi a jejich bláznění na horských dráhách, vodních atrakcích, kolotočích či vyhlídkových vláčcích! Výlet ve skleněných gondolách Wonder Wheel je úžasnou kombinací romantických chvil, krásných výhledů a špetky adrenalinu, která překvapí každého! Premiéru Mlýnského kola provázela druhá novinka, kterou je vodní koutek. Bambusová zátoka tvoří 4. část aquaparku! 16 nových vzrušujících toboganových drah se rovná 16 příležitostem zažit něco nového a získat úžasné, jedinečné vzpomínky!

Vodní zábava!

Když už mluvíme o vodních atrakcích, nelze nevzpomenout největší otevřený aquapark v Polsku, který se rovněž nachází v Energylandii! Díky kombinaci zábavního a vodního parku získají hosté Energylandie v rámci jedné vstupenky přístup až do dvou zábavních parků! Tady si každý najde svůj ráj během horkých letních dní! Tato úžasná vodní zóna je zábavou pro nejmenší i starší a zároveň ideálním místem pro načerpání nových sil. Na milovníky zážitků čekají nejextrémnější skluzavky, a ty, kdo hledají chvilku klidu, určitě uspokojí oddychová zóna a jedno ze 7000 lehátek! V aquaparku si najde místo každý – ti nejmenší, kteří si mohou vybít energii na jednom z mnohých vodních hřišť! Největší polský aquapark pod širým nebem – 36 úžasných tobogánů, pět bazénů, k tomu tuny písku, lehátka a nekonečná zábava – díky tomu je toto místo tak výjimečné a musíte ho navštívit!

Netradiční způsob proti nudě!

Každý, kdo aspoň jednou slyšel od dítěte slova “nudím se”, ví, jak těžká úloha ho čeká. Děti jsou mimořádně náročná skupina, která velmi rychle ztrácí zájem. V Energylandii to nepřichází v úvahu! Už děti od dvou let zde najdou až 25 atrakcí vytvořených speciálně pro ně! Pohádkové kolotoče a horské dráhy určené pro nejmenší v kombinaci se zvláštním uspořádáním udrží pozornost každého dítěte na dlouho! Návštěva Pohádkové krajiny a dalších zábavních zón není jen o zábavě, ale i o učení, dobrodružstvích a následně vzpomínkách, které jsou v prvních letech života tak důležité! Jsme si jisti bezpečností parku, která je v Energylandii na prvním místě. Každá atrakce je tu připravená s mimořádnou precizností a každý den před otevřením parku všechno kontrolují kvalifikovaní mechanici, operátoři a plavčíci. Kromě kvalifikovaného personálu se park může pochlubit nejnovějšími atrakcemi od předních světových výrobců, kteří vytvářejí nové atrakce s neuvěřitelnou starostlivostí a důrazem na bezpečnost. Patří mezi ně holandská firma Vekoma, švýcarská firma Intamin či italská firma Zamperla a SBF & Visa.

Tři hodiny bezplatné zábavy každou sobotu během letních prázdnin!

Letní soboty v Energylandii jsou úžasnou oslavou zábavy, světel a hudby! Každou sobotu během prázdnin se v parku rozproudí noční zábava v rámci akcie Magická noc, která prodlužuje hodiny otevření parku až o tři hodiny! V těchto dnech si hosté mohou vychutnat úžasný svět horských drah v jedinečném osvětlení, jakož i zábavu na největší pláži Beach Party v této části Evropy v tropické atmosféře! Nenechte si ujít nejžhavější párty sezóny a jedinou příležitost vidět park z horské dráhy číslo 1 v Evropě po setmění!

Největší rodinný zábavní park v Polsku je definicí zábavy, radosti a nádherných vzpomínek. Toto místo je o úžasných atrakcích, ale i o každé dekoraci, hodinách cvičení, kostýmech, choreografii, atmosféře, a především o lidech, kteří jsou známí svou chutí poskytovat druhým radost! Navštivte Energylandii, podívejte, jak funguje největší rodinný zábavní park v Polsku, a zažijte neuvěřitelnou sopku emocí, která toto místo provází!

Prozkoumejte

Lukáš Reisinger

Jmenuji se Lukáš Reisinger a jsem osobní trenér. Když se zeptáš mých klientů, tak ti poví, že už nepijou, nemají deprese, jsou pyšní sami na sebe, lépe zvládají stres, a

Více informací ⟶

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin, diabetická neuropatie, diabetická noha s následnou amputací

Více informací ⟶

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V této době, kdy jsou děti

Více informací ⟶

Základní údaje o Argentině

PROČ NAVŠTÍVIT ARGENTINU? Tato nejlidnatější španělsky mluvící země má svým návštěvníkům mnohé co nabídnout. Její přírodní krásy, ať už dechberoucí Patagonie, nejvyšší hora Jižní Ameriky Aconcagua či světoznámé kaskády Iguazú jsou

Více informací ⟶