XCM Kamenicak 2023

ML Tuning a Město zákupy vám přináší nový závod horských kol, který je určen pro nadšence jízdy na kole a pro ty, kteří chtějí zlepšit své dovednosti v terénu. Závod se koná na nádherné trase v okolí Zákup a nabízí náročné stoupání, technické sjezdy a úžasné výhledy na krajinu.

Trasa Vám provede kolem Kamenického kopce a jeho lomu, k Jakubovu pramenu, k řece Svitávky a městem Zákupy do cíle na koupaliště. Trasa vede hlavně po naučných stezkách. Profil tratě je nenechá se nudit a o zajímavosti nebude nouze.

Trať:

  • Hlavní závod: 80 % zpevněné cesty, 20 % lesní cesty, převýšení 1400 m
  • Kategorie do 9 let: 100 % travnaté cesty
  • Kategorie 9–16 let: 50 % lesní a polní cesty, 50 % zpevněné cesty

 

Více informací a registrace na stránkách https://www.kamenicak.cz/2023/propozice

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin,

Více informací ⟶

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V

Více informací ⟶