RELAXAČNÍ JÓGOVÝ POBYT V CHORVATSKU

POPIS

Potřebujete si odpočinout, zregenerovat, uvolnit tělo od napětí? Sestavili jsme pro vás dovolenou pro regeneraci těla i ducha s omlazujícím cvičením, jógou, muzikoterapií a meditacemi přímo u moře. Čekají vás ranní a večerní lekce s využitím různých pohybových technik a pomůcek na uvolnění těla i mysli. Nebude chybět ani nácvik dechových technik, pomocí nichž se zbavíte dlouhodobého stresu. Pomocí hlasu a jeho vibrací uvolníme ty nejhlubší tkáně v těle. Přidáme i rozmanité hudební nástroje, pomocí nichž naše tělo dokonale zharmonizujeme a navodíme vnitřní klid a pocit svobody.

Ubytováni budeme v klidné a kouzelné zátoce Pokrivenik na věhlasném ostrově Hvar s minimem turistů a ideálními podmínkami pro cvičení jógy. Ubytování je v ideálně situovaném soukromém domě pouze pro nás. Dům má překrásný výhled na zátoku z velké verandy a soukromý vstup do vody. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, na jídlo se budeme scházet v prostorné společenské místnosti i s kuchyní. Pension je přímo u moře, přesto má dokonalé soukromí. Abychom okusili i večerní atmosféru typických historických měst, budeme pravidelně vyrážet po večerní lekci jógy do nedaleké Jelsy, či městečka Stari Grad a Hvar.

DETAILY:

  • Jedeme v malé skupince, takže každý účastník má individuální péči.
  • Ubytování v nádherném a klidném prostředí ostrova Hvar přímo u moře se soukromým přístupem k moři.
  • Snídaně budou připravovány s ohledem na zdravou stravu a jistě si odnesete i zajímavou inspiraci pro obohacení svého jídelníčku.
  • K dispozici bude auto k výletům po okolí.
  • V případě vlastní dopravy sleva 2000Kč z ceny zájezdu.
  • Jedeme už po hlavní sezóně, aby panoval všude klid a nemuseli jsme se tlačit s davy turistů. Jižní poloha ostrova Hvar je ale příslibem stále ještě teplého letního počasí.
  • K dispozici na vyzkoušení budou i paddleboardy pro tak trochu jiné vodní radovánky.
  • Možnost zapůjčení cvičebních pomůcek, včetně pěnových válců, podložky či masažních pomůcek.
  • Věnovat se budeme nejen samotné józe, ale rozvíjet budeme i obecně přirozený pohyb, fasciální jógu či práci s masážními pomůckami. Prožijete si uklidňující Jin jógu a dechové techniky, Vinyasa Flow jógu a mnoho dalšího.

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 6

NÁPLŇ ZÁJEZDU

Jóga je úžasná v tom, že pomáhá opravdu každému bez rozdílu věku či pohlaví. Jste stresovaní z práce? Bolí vás záda? Sportujete a potřebujete si protáhnout svaly a nebo trochu zformovat postavu? Zkuste to právě s jógou.  Jednotlivé pozice (asány) mají různé stupně obtížnosti podle různých variant provedení. Na svých lekcích se snažím připravovat sestavy tak, aby si každý přišel na své, ať už jste ve cvičení úplný začátečník a nebo cvičíte jógu dlouhé roky. Ke cvičení využívám řadu pomůcek, které pracují komplexně z uvolněním celého tělo. Jednou z nich jsou i pěnové válce, které pracují s uvolňováním svalů a fasciální tkáně. A když nebudeme zdrovna cvičit? Pak si budeme užívat sluníčka, mořských radovánek a pohody ve fajn partě stejně zapalených lidí.

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ

Pokud cvičíte jógu, pilates či jiné podobné cvičící systémy a jste zvyklí používat vlastní pomůcky, pak si je určitě vezměte sebou. Jedná se především o podložku na cvičení a případně pěnový válec či bloček. Pokud jste úplní nováčci a ve vybavení trochu tápete, určitě nás kontaktujte a rádi vám poradíme a nebo i půjčíme. Rozhodně ale mějte sebou pohodlné cvičící oblečení.

PROGRAM

Čtvrtek 7.9.2023

Odpolední nástup a přesun do Chorvatska.

Pátek 8.9.2023

Ranní příjezd do Drveniku a dopolední přesun na Hvar. Po dojezdu koupání a opalování či procházka po okolí. V 16hod předání klíčů a ubytování. V podvečer první lekce jógy.

Sobota 9.9.2023 – Pátek 15.9.2023

Ranní energizující lekce jógy v kombinaci s přirozným pohybem, snídaně a podle dohody volný program či výlet po okolí. Večerní meditačně relaxační lekce s muzikoterapií při západu slunce. Poté možná návštěva historických měst v okolí.

Sobota 16.9.2023

Ranní lekce jógy a bohatá snídaně. Po snídani sbalení a vyklizení domu. Po dohodě zůstaneme buď do odpoledne ještě u moře a nebo se přesuneme blíže k trajektu. Odpoledne se pak vydáme na cestu domů.

Neděle 17.9.2023

Návrat do Čech v dopoledních hodinách.

PODMÍNKY

Termín kurzu:7. 9. 2023 – 17. 9. 2023
Ubytování:Pronajatý dům
StravováníZdravé, chutné a velmi pestré snídaně.
Doprava:Prostorným minibusem, který bude k dispozici po celou dobu pobytu na výlety po okolí. (V případě vlastní dopravy: -2000Kč)
Cena:15900,- Kč
Cena zahrnuje:Ubytování se snídaní, dopravu pohodlným minibusem, minimálně dvakrát denně lekce jógy, muzikoterapie, zapůjčení paddleboardu, výlety po okolí, veškeré poplatky a trajekty, pojištění proti úpadku CK
Cena nezahrnuje:Stravování mimo snídani, cestovní pojištění
Organizátor:CK ACTIVE TOUR

 

Zdroj: https://activetour.cz/zajezd/joga-chorvatsko/

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin,

Více informací ⟶

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V

Více informací ⟶