ML Tuning Tour de Ralsko 2023

Závod horských kol pro širokou veřejnost s tradicí od roku 1998. Provede vás krásami přírody bývalého vojenského prostoru Ralsko a Hradčanských stěn. Postavte se na start s dalšími amatérskými závodníky a fanoušky horské cyklistiky a udělejte si hezký sportovní den.

Již 19. ročník závodu proběhne 22.07.2023. V loňském roce jsme zjistili, že by jste na závodě uvítali i kratší trať a počty závodníků, kteří si ji zajeli nám dali najevo, že o ni opravdu stojíte. Proto už na trvalo je k 47 km trati zařazena i 30 km trať. Stejně jako v loňském roce bude možnost si zajed i noční hodinovku. Připravujeme vše proto, aby kvalita závodu byla minimálně na stejné úrovni jako v uplynulých letech.

Těšit se můžete na kvalitně značenou trať, kvalitní zázemí závodu, zajímavou uvítací tašku pro denní závod a kvalitní jídlo po závodě.

Dětské závody uděláme zas o něco hravější. A jako tradičně jsou zařazeny do seriálu Dětský MTB CUP Libereckého kraje.

Více informací a registrace na stránkách https://www.tourderalsko.cz/

Sdílejte nás na sítích:

Partneři

Reklama

Sledujte nás na sítích

Chci být partnerem

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

Běh nebo chůze

Běh a chůze. Dva nejzákladnější druhy pohybu, které jsou dostupné každému. Obě formy mají mnoho zdravotních výhod a mohou být součástí aktivního životního stylu. Rozhodnout

Více informací ⟶