Javořická 50 – J50 2023

Sedmý ročník závodu Javořická padesátka – J50 Ultratrail na 50 km v noci kolem Javořice (837m) Pořadatel závodu je oddíl VHT Počátky, Tj Spartak Počátky z.s.

  • Start závodu: proběhne 18.srpna 2023 ve 22:00 ze Světlé pod Javořicí
  • Konec závodu: ukončení občerstvovacího depa na Javočici v 7:00, uzavření cílového prostoru proběhne v 9:00 (sobota 19. srpna)
  • Vyhlášení vítězů: po loňském ohlasu závodníků budeme pokračovat v tradici :).
    Vyhlášení proběhně v sobotu 19. srpna od 17:00 v prostoru fotbalového hřiště v Počátkách. Bude zde připraveno občerstvení, grilované prase, … . Nově zde bude vyhrazeno i místo pro stany.

Více informací a rezervace na strránkách: https://www.vhtpocatky.cz/javoricka-padesatka-j50/nocni-j50/

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin,

Více informací ⟶

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V

Více informací ⟶