9. ročník černošického běhu s tóny varhan

Otevřeny jsou kategorie pro děti, dospělé i rodinné týmy. Můžete si vybrat kratší
3 kilometrovou trasu, či delší 10 kilometrovou variantu. Vyhecujte sami sebe, kamarády, rodinu a přihlaste se. Registrovat se můžete již nyní!
Jako každý rok běžíme pro dobrou věc. Tentokrát vyběhneme s tóny varhanních píšťal v zádech. Výtěžkem bychom totiž rádi přispěli na realizaci varhan v místním černošickém kostele. Doufáme, že běžeckým dechem a duchem, tak pomyslně alespoň malinko rozdýcháme píšťaly i pro budoucí generace. Děkujeme všem, milým a ochotným dobrovolníkům a sponzorům, kteří nás podporují. Vážíme si toho.
Začněte tedy ladit běžeckou formu a my zkusíme naladit varhany přímo na hřišti na Vráži.

Zdroj: https://cernosickybeh.wordpress.com/informace-o-zavodu-2023/

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin,

Více informací ⟶

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V

Více informací ⟶