Znáte Dual Snowboard?

Dual Snowboard je revoluční novinkou v oblasti zimních sportů. Jedna se o snowboard, který je však rozdělen na dvě poloviny a oproti klasickému snowboardu je více variabilní. Nemusíte se však bát, protože Dual Board umožňuje skákat stejné triky jako na klasickém snowboardu a používá dokonce i stejné vázání. Na klasickém snowboardu se však nedostanete snadno do kopce a i pohyb po rovině je poměrně náročný a vyžaduje odepnutí jedné nohy. To se vám však s Dual Snowboardem nestane, protože se na něm dobře přemísťuje jak po rovině, tak i do kopce a hlavní výhodou je, že obě nohy si můžete ponechat ve vázání a budete tak pořád připraveni.

Pro někoho se Dual Snowboard může stát tím jediným, na čem na sněhu bude jezdit. Jiní jej mohou brát jako dobrý tréninkový doplněk ke klasickému snowboardu. Dual Board pomůže posílit důležité svaly a zlepšit kondici rychleji, než byste k ní došli na klasickém snowboardu.

Celý článek: http://snehomat.cz/zimni-zpravodajstvi/znate-dual-snowboard

Sdílejte nás na sítích:

Partneři

Reklama

Sledujte nás na sítích

Chci být partnerem

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

MUDr.Ladislav Pásztor,MSc.

Absolvoval evropský certifikační kurz v medicíně životního stylu. Věnuje se fyzikální cévní léčbě BEMER. Nejraději tento zdravotnický přístroj pro domácí používání doporučuje lidem, kteří jsou

Více informací ⟶