VokoBer(g) – 24-hodinový orientační závod

Termín: 28.-29.1.2017 – sobota, neděle

Logo-sponaOrganizátor: AVZO TSČ ČR Teplice, hrad Doubravka – sportovní oddíl SPONA Teplice


3.ročník VokoBer(g) – 24-hodinový orientační závod dvojic v Českém středohoří

headervokoberg

Základní údaje :

Start

  • Prezentace:  8:00 – 9:30 hod.
  • Rozprava:  9:35 hod. – účast povinná!!!
  • Start: 9:50 hod.
  • Startovné: platba na účet 700,-Kč (za dvojici) nejpozději do 25. 1. 2017, na startu 900,-Kč, při neúčasti se startovné nevrací

Kategorie

  • M – muži součet věků do 89 let
  • MV – muži součet věků 90 a více
  • Z – ženy součet věků do 89 let                 
  • ZV – ženy součet věků 90 a více
  • S – smíšená součet věků do 89 let
  • SV – smíšená součet věků 90 a více    

 Registrace on-line: www.sportt.cz

Online registrace bude uzavřena 25.1.2017, následně se bude možnost přihlásit až v den závodu před startem.

Trať

Cíl je na hradě Doubravka. Úkolem každé dvojice je nasbírat co největší počet bodů, kterými jsou jednotlivé kontrolní místa ohodnoceny (rozsah 10 – 100). Kontrolních míst je celkem 21. Šestnáct nebude známo do startu závodu. Jediným známým místem je Milešovka, kterou lze absolvovat 5x – viz „Ferdinandova zábližka”. Seznam míst s přesným popisem a lokalizací v mapě, včetně souřadnic GPS (je povoleno použití navigace), dostanou dvojice po odstartování závodu.

Podmínky, pravidla

V kontrolních místech se dvojice navzájem vyfotí a zapíše čas do Itineráře závodu – proběhne kontrola po návratu do cíle. O pořadí rozhoduje počet získaných bodů. Při stejném počtu bodů rozhoduje lepší čas.

Minimální počet absolvovaných kontrolních míst je 4. Minimální trasu nastavíme tak, aby byla do 50 km. Dvojice s nižším počtem míst a dvojice, která dorazí do cíle po uplynutí 24 hodinového limitu, nebude klasifikována. Pořadí procházení jednotlivých kontrol, včetně trasy mezi nimi je na rozhodnutí každé dvojice. Nelze stihnout projít všechna kontrolní místa, budete se muset v rámci taktiky rozhodnout, které kontroly a v jakém pořadí absolvovat.

Je zakázáno používat jakékoliv dopravní prostředky nebo i jinou podporu od třetích osob, které se závodu neúčastní. Závodíme fair play a především pro vlastní pocit překonání sama sebe. Každá dvojice musí mít s sebou fotoaparát, na který se bude fotit v kontrolních bodech.

Vyhlášení: v neděli 29.1. 2017 v 11:00 na hradě Doubravka.

Ceny a ocenění:  pro všechny umístěné diplomy, medaile, případně věcné ceny.

Zázemí a servis pro závodníky

po celou dobu konání akce prostory hradu Doubravka. Pro ty, kteří budou mít zájem přijet již v pátek 27. 1. 2017, bude připravena od 18:00 možnost přespání v Rytířském sále hradu (k dispozici kuchyňka, WC i sprcha) a večeře (vše v ceně startovného). Sál bude k dispozici pro vracející se dvojice k odpočinku i přespání do 29. 1. Nutný spacák a karimatka! Pro všechny účastníky bude připraveno po návratu občerstvení – tak jako vždy s maximální péčí o závodníka (neomezeně a vše v ceně startovného)! Vzhledem k zákazu vjezdu nepočítat s výjezdem, ani parkováním přímo na Doubravce. Auta nechat na parkovišti u hotelu Panorama, ul. Panorama 2959.

Detailní informace, mapy z loňska a propozice na: www.sponateplice.cz

Kontaktní osoby:

Martin Richter – tel.: 606 113 733; e-mail: [email protected]
Pavel Majer – tel.: 605 422 521; e-mail: [email protected]

Sdílejte nás na sítích:

Partneři

Reklama

Sledujte nás na sítích

Chci být partnerem

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

MUDr.Ladislav Pásztor,MSc.

Absolvoval evropský certifikační kurz v medicíně životního stylu. Věnuje se fyzikální cévní léčbě BEMER. Nejraději tento zdravotnický přístroj pro domácí používání doporučuje lidem, kteří jsou

Více informací ⟶