Víťa Černý

Od mala mě rodiče směřovali ke sportu, v 7 letech jsem začal hrát házenou, kterou jsem hrál 13 let. Ale to není jediný sport v mém životě – studoval jsem střední sportovní školu a nedělalo mi problém přizpůsobit se jakémukoliv sportu. Když jsem skončil s házenou, začal jsem se věnovat oblasti Fitness. Jako většina lidí jsem začínal ve velkých fitness centrech zdviháním těžkých činek, ale to brzy pominulo. Nyní jsem vytrvalým (samo)studentem fitness, nových cvičebních postupů a stravování. Zabývám se zdravým pohybem, mobilitou, flexibilitou a správným cvičením. Dnes jsem se rozhodl navázat spolupráci s Adrenaline Race, protože mi chybí skupina lidí (tým – jako v Házené), kterým bych pomohl překonávat jejich limity, dělat jim radost pohybem a především dělat něco pro své tělo formou zábavy a to je přeci nejlepší způsob dnešního života :-).

Pojďme se do toho obout společně, sundejte pracovní pouta a udělejte si sportovní radost s námi. Sport je nejlepší relax.

Motto: „Pomáhat lidem žít životem.”

Sdílejte nás na sociálních sítích:

Partneři

Reklama

Sledujte nás na sítích

Chci být partnerem

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

Horolezecké techniky

Mimo dělení horolezectví na jednotlivé disciplíny dle různých hledisek, jak bylo uvedeno v předešlé části, je třeba ještě zmínit rozdíl v koncepci lezeckých technik. Zvolíme-li

Více informací ⟶