VÍKENDOVÝ WORKSHOP S WIM HOW METODOU

Datum: 25.7.-27.7.2022

Místo: Sportoviště města Sušice

 

Cílem zážitkového workshopu Wim Hof metody s Filipem je seznámit účastníky s touto ve světě stále populárnější metodou, jež přispívá ke zdravému životnímu stylu a ke zlepšení fyzického i mentálního zdraví praktikujících.

Během workshopu se naučíme, jak správně a bezpečně metodu praktikovat v pohodlí vlastního domova, abychom mohli každodenně využívat její benefity v praxi.

Společně si ukážeme, jak zlepšit dýchací návyky a:

  • snížit úroveň stresu,
  • zvýšit hladinu energie v těle,
  • posílit imunitu a kardiovaskulární systém,
  • zkvalitnit spánek,
  • vnímat chlad, i jinak než jsme zvyklí.

Na videostudiích si promítneme vědecké poznatky, jež potvrzují zdravotní benefity Wim Hof metody. Kromě teorie se zaměříme na praktický nácvik dýchacích technik, vědomou práci s chladem a nastavením mysli. Finálním bodem zážitku je pak dobrovolný celotělový ponor do ledové řeky.

Více informací o akci:

https://www.sportoviste-susice.cz/vikendovy-workshop-s-wim-hof-metodou-v-susici/

Sdílejte nás na sítích:

Partneři

Reklama

Sledujte nás na sítích

Chci být partnerem

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

MUDr.Ladislav Pásztor,MSc.

Absolvoval evropský certifikační kurz v medicíně životního stylu. Věnuje se fyzikální cévní léčbě BEMER. Nejraději tento zdravotnický přístroj pro domácí používání doporučuje lidem, kteří jsou

Více informací ⟶