TOP 5 PRODUKTŮ PRO FITNESSAČKY A FITNESSÁKY

Sportovci se skvělou fyzičkou nebo začátečníci, kteří se chtějí dostat do své vysněné formy a žít zdravě a aktivně. Ať už je to tak či onak, praktických a univerzálních fitness pomůcek na posilování a regeneraci není nikdy dost. Pokud chcete svým blízkým rozšířit jejich posilovací výbavu nebo je třeba motivovat ke cvičení a zdravému životnímu stylu, ale trochu tápete čím začít nebo pokračovat, máme pro vás 5 tipů na originální a praktické dárky z oblasti fitness!

posilovací kolečko

POSILOVACÍ KOLEČKO PRO VŠECHNY ÚROVNĚ

Ať už pořizujete dárek pro zkušeného sportovce, který je ve fitku jako doma nebo pro začátečníka, který se chce dostat do formy, bude posilovací kolečko Ab Wheel ideální volbou. Tato posilovací pomůcka se může na první pohled zdát jako těžká varianta pro začínajícího sportovce, ale nenechte se zmást. Kolečko Ab Wheel je totiž ve své druhé generaci doplněno elastickou gumou, která pomáhá s provedením cviku a její úroveň dopomoci lze navíc snadno adaptovat na momentální fyzickou zdatnost. Kolečko je skvělou pomůckou na posílení středu těla, který je základem správného držení těla a i základem pro provádění všech ostatních cviků. Úroveň, jakou kolečko bude pomáhat, lze nastavit dle potřeby, čímž bude tato pomůcka růst společně s výkony a zdatností. Pokud bude střed těla zpevněný a technika provedení zvládnuta na jedničku, je možné popruh odstranit úplně!

PROTEIN V RŮZNÝCH PŘÍCHUTÍCH

Pro zdravé tělo je důležitý nejen aktivní životní styl a pravidelná fyzická aktivita, ale také správná a pestrá strava. Někdy může být těžké držet se tabulek a v dnešním uspěchaném světě stihnout sníst potřebné množství živin. Proto je dobré si někdy trochu vypomoci a doplnit živiny doplňky stravy. Pokud máte ve svém okolí zdatného sportovce, o kterém víte, že by potřeboval více bílkovin pro správný růst svalové hmoty, můžete sáhnout po proteinovém prášku Whey Protein Isolate, který nabízíme v různých příchutích – jahodovévanilkovékaramelové nebo Cookies and Cream. Tento protein obsahuje vysoký podíl bílkovin, 24 g na porci, a zároveň má nízký obsah tuků a sacharidů. Proteinový prášek lze snadno zakomponovat do jakéhokoliv jídla nebo konzumovat samostatně jako nápoj s mlékem nebo vodou. Lze jej tak konzumovat kdykoliv během dne a obohatit si o živiny prakticky jakékoliv jídlo. Přidanou hodnotou tohoto výrobku je také to, že nápoj Whey Protein Isolate se skládá z 80 % ze syrovátkového proteinu z kravského mléka s certifikací Grass Fed, která je zárukou toho, že dojnice strávily v průměru 120 až 300 dní ročně na pastvě. Je tak zaručeno, že jsou krmeny z velké části trávou či senem.

protein a shaker
fitness batoh

KLASICKÝ SHAKER: STAČÍ PROTŘEPAT

Správná fitnessačka nebo fitnessák si svůj protein musí také v něčem promíchat. Ideálním dárkem bude v tomto případě shaker Classic, který nabízíme ve třech objemech: 300 ml500 ml a 700 ml. Tato praktická nádoba má kulaté dno a vyjímatelnou mřížku pro snadné vymývání po použití. Praktickým doplňkem je také transportní poutko, které usnadňuje přenos, protože nádobu tak lze zavěsit například na tašku. Nepostradatelnou vychytávkou je také zacvaknutelné zavírání, které zajišťuje, že se obsah shakeru nikam nevylije. Jednoduchý, ale velmi užitečný dárek, který může obdarovaný použít i jinak a jinam než jen do fitka na proteinové nápoje!

FITNESS BATOH NA CELÝ DEN

Spousta pomůcek a vybavení, to vše je nutné také někam zabalit. Pokud se někdo z vašich blízkých potýká s problémem transportu všech svých fitness věcí, určitě jej nezklamete tímto fitness batohem s 51l objemem. Batoh je univerzální a praktický a naskládají se do něj všechny věci potřebné na různé denní aktivity, od fitness tréninku po pracovní počítač a svačinu. Batoh se navíc pyšní izotermickou kapsou na jídlo, která splňuje normu EN 12546-2. Batoh je členěný na spoustu přihrádek, díky kterým budou věci uspořádané a uživatel v nich bude mít skvělý přehled a pořádek: 7 kapes na zip, 1 kapsa na zip na notebook, 4 vnitřní síťované kapsy a obal na prádlo. Zkrátka vše co potřebuje aktivní sportovec po celý den.

MASÁŽNÍ VÁLEČEK PRO CHVÍLE REGENERACE

A na závěr nesmíte zapomenout na regeneraci a odpočinek, ty jsou totiž stejně důležité jako fyzická aktivita. Pokud máte pocit, že by váš blízký sportovec měl také občas zvolnit a dopřát svým namáhaným svalům nějakou tu regeneraci potřebnou pro správný výkon, můžete jej obdarovat masážním válečkem. Nabízíme jej ve dvou variantách: soft (měkký) a hard (tvrdý). Tuto regenerační pomůcku pak může použít k zahřátí svalů před tréninkem nebo jejich rozmasírování a uvolnění po tréninku či zlepšení mobility jako součást tréninku. Zkrátka univerzální využití, které dopřeje unaveným svalům ten správný odpočinek. Příjemný bonus tohoto produktu je také to, že patří mezi naše ecodesign produkty, které svou šetrnější výrobou přispívají ke snižování svého dopadu na životní prostředí při výrobě.

Možností praktických dárků pro fitness nadšence je opravdu mnoho a určitě je nezklamete žádnou vychytávkou, posilovací či regenerační pomůckou nebo třeba pěkným funkčním oblečením!

masážní kolečko

Celý článek: https://blog.decathlon.cz/top-5-produktu-pro-fitnessacky-a-fitnessaky/

Prozkoumejte

Lukáš Reisinger

Jmenuji se Lukáš Reisinger a jsem osobní trenér. Když se zeptáš mých klientů, tak ti poví, že už nepijou, nemají deprese, jsou pyšní sami na sebe, lépe zvládají stres, a

Více informací ⟶

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin, diabetická neuropatie, diabetická noha s následnou amputací

Více informací ⟶

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V této době, kdy jsou děti

Více informací ⟶

Základní údaje o Argentině

PROČ NAVŠTÍVIT ARGENTINU? Tato nejlidnatější španělsky mluvící země má svým návštěvníkům mnohé co nabídnout. Její přírodní krásy, ať už dechberoucí Patagonie, nejvyšší hora Jižní Ameriky Aconcagua či světoznámé kaskády Iguazú jsou

Více informací ⟶