Nabídka partnerství v Adrenaline Race

Adrenaline Race je sportovní komunita, která má ráda sport a zábavu. Spolupracujeme s celou řadou organizátorů sportovních akcí. Zaměřujeme se na podporu značky i produktový marketing. Za velmi zajímavých a atraktivních podmínek upozorníme, zviditelníme Vaší značku nebo produkty jak na fyzických sportovních nebo zabavních akcí tak cílených online kanálech a sociálních sítích . Máme možnost cílit plošně na aktivní komunitu nebo na konkrétní sport. Tvoříme chytré virální nástroje k samovolnému šíření Vašeho reklamního sdělení. Svěřte marketing  do rukou profesionálů. Každou objednávku můžeme individuálně prokonzultovat a přizpůsobit konkrétním potřebám a Vy se nakonec rozhodnete co bude dál.

Nabídka služeb

Online reklama na stránkách Adrenaline Race4.500,- Kč/měs. (dosah cca 60 tis. shlédnutí reklamního sdělení)[give_form id=”2756″]
reklamní bannery na stránkách Adrenaline Race – kompletní branding (měsíční kampaň) zahrnuje:

  • homepage – header
  • homepage – pravý panel
  • reklama v příspěvcích
Podpora Vaší značky na našich soc. sítích a na našich akcích.8.500,- Kč (dosah cca 150-200 tis. shlédnutí reklamního sdělení)[give_form id=”2758″]
Spolupracujeme s celou řadou partnerů a víme jak dát o Vás vědět (Český olympijský výbor – Sportvokoli.cz, hnise.cz, pohar-peruna.cz, sportmebavi.cz a další). Se spoluprací s Adrenaline Race získáte mnohem více. V ceně není zahrnutá výroba online banerů a plachet na akce.
PR – komerční články4.500,- Kč (za umístění komerčního článku)[give_form id=”2760″]
Umíme prezentovat Vaše reklamní sdělení (komerční článek) do celé naší aktivní komunity nebo zacílit na konkrétní akci nebo sport. S naší komunitou udržujeme vztah a aktivně s nimi pravidelně komunikujeme. Váš článek tak můžeme zviditelnit prostřednictvím našich stránek, partnerů, sociálních sítí nebo pravidelných mailingů. Zajistíme dosah sdělení až 150 tis. shlédnutí.
Fotoaplikace5.000,- Kč (nastavení aplikace + vytvoření unikátního odkazu pro Váš závod)[give_form id=”2762″]
Vytvořili jsme virální aplikaci pro tvorbu online pohlednic pro sociální sítě. Ve spojení s jednoduchou online soutěží tak unikátní virální nástroj pro budování Vaší značky. Z unikátního odkazu si kdokoliv může může vytvořit online pozdrav a sdílet tak Váší značku na svých sociálních sítích. Tento virální marketing má velký dosah a podporuje pozitivní vnímání značky.
Trička a další reklamní textil15.000,- Kč (návrh potisku + výroba 100 ks triček s jednostranným potiskem)[give_form id=”2764″]
Ve spolupráci se společností Adler zajistíme výrobu triček a jiných oděvů s netradičním  potiskem za velmi atraktivní ceny. Tyto “fun” oděvy – Vaše značka + značka Adrenaline Race umístíme do prodeje, do odměn závodníků našich akcí nebo vytvoříme spotřebitelskou soutěž s podporou Vaší značky.
Podpora na sociálních sítích5.000,- Kč/měs. (nastavení strategie a zajištění provozu – FCB, Instagram, Twitter)[give_form id=”2766″]
Umíme rozšířit Vaší fanouškovskou základnu na sociálních sítích: Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, YouTube, dát o Vaší akci vědět na celé řadě sociálních sítí. Ze zkušenosti můžeme přes naše kanály oslovit se zacílením 100 tis. a více potenciálních účastníků Vaší akce s přesahem i do zahraničí.
Reklama na časomíře a LED televizích během našich akcíindividuální kalkulace
Máme možnost prezentovat Vaší reklamu po  celou dobu Vašeho závodu na LED televizích s výsledkovou listinou, kterou je možné sledovat online během závodu nebo v cíli během vyhlášení výsledků.
Reklama na startovním oblouku25.000,- Kč (reklama na 20-30 akcí ročně)[give_form id=”2768″]
Každý závod někde startuje a končí. Máte jedinečnou možnost prezentovat Vaší značku ve spojení s značkou Adrenaline Race na 20-30 akcích ročně s celkovou návštěvností až 15 tis. lidí ročně. Na startu a v cíli je navíc vysoká koncentrace účastníků i návštěvníků, startovní oblouk vytváří dojem závodu spojeným s Vaší značkou. Se startovním obloukem je spojená celá řada obrazových materiálů, kde bude Vaše značka viditelná.
Spotřebitelská soutěž15.000,- Kč (organizace online spotřebitelské soutěže)[give_form id=”2770″]
Velmi zábavnou formou podpory Vaší značky nebo konkrétního produktu je spotřebitelská soutěž. Zajišťujeme návrh a celou realizaci soutěže na klíč pod hlavičkou Adrenaline Race. Díky našim všem komunikačním kanálům (+ prezentace u našich partnerů) máme možnost se soutěží oslovit kolem 150-200 tis. uživatelů.
E-mailing3.500,- Kč (umístění reklamy nebo odkaz na PR články v newsletteru)[give_form id=”2772″]
Aktivně komunikujeme s naší komunitou a na měsíční bázi posíláme aktuální informace a novinky ze světa Adrenaline Race. Máte tak možnost oslovit až 30 tis. potenciálních zákazníků s Vaším reklamním sdělením přímo v jejich e-mailové schránce
Organizace vlastního závodu nebo firemní akceod 25.000 Kč (sportovní akce s kapacitou cca 50-70 startujících + návštěvníci)[give_form id=”2774″]
Organizujeme nebo spolupořádáme 30-50 akcí ročně. Spojením se značkou Adrenaline Race máte možnost zviditelnit Vaší značku nebo produkt s jedním nebo více závodů spojených se značkou Adrenaline Race nebo společně zorganizujeme vlastní závod (akci) pro Vaše zaměstnance, zákazníky nebo Vaše partnery. Máme celou řadu zkušeností a zázemí pro organizaci jakéhokoliv sportovního eventu.

Doplňková nabídka

Sponzoring projektu Adrenaline Raceod 500,- Kč[give_form id=”2776″]
Líbí se Vám náš projekt Adrenaline Race? Pokud ano, máte možnost náš projekt dobrovolně podpořit částkou od 500 Kč. Na oplátku Vám umístíme Vaše logo na našich stránkách a vložíme Vaše logo do komunikace s naší komunitou prostřednictvím e-mailingu nebo sociálních sítí.

Tato nabídka je připravena společností Fresh Crackers s.r.o., IČO: 2980878, Spisová značka: C 225908 vedená u Městského soudu v Praze. Uvedené ceny jsou bez DPH. Společnost Fresh Crackers s.r.o. není plátcem DPH.

Máte zájem o více informací? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se s Vámi setkáme a připravíme individuální řešení Vašich potřeb.

[contact-form-7 id=”151″ title=”Kontaktní formulář 1″]

Prozkoumejte

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin,

Více informací ⟶

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V

Více informací ⟶