Nabídka služeb pro pořadatele akcí

Spolupracujeme s celou řadou organizátorů sportovních akcí. Za přijatelné ceny vám nastavíme strategii jak dát o Vaší akci vědět, ušetříme Vám mnoho času a práce. Tvoříme chytré nástroje ke zviditelnění a zatraktivnění Vaší akce. Svěřte marketing Vaší akce do rukou profesionálů. Každou objednávku můžeme individuálně prokonzultovat a přizpůsobit konkrétním potřebám Vaší akce. S Adrenaline Race na to nejste sami :-)!

Nabídka služeb

Design a výroba startovní čísla2.500,- Kč (zpacování návrhu + výroba 100 ks čísel)[give_form id=”2438″]
Zajistíme výrobu startovních čísel na Váš závod. Vytvoříme grafický návrh startovního čísla s logem závodu, zajistíme výrobu. Využíváme speciálních materiálů – fólie s vysokou pevností, které vydrží zátěž i extrémních závodů v nejrůznějších podmínkách.
Diplomy a trofeje2.500,- Kč (zpacování návrhu + výroba 100 ks)[give_form id=”2726″]
Pomůžeme vám s výrobou diplomů a trofejí pro závodníky. Navrhneme design diplomů, vytiskneme. Pokud potřebujete originální trofeje, můžeme vám vyrobit trofeje na míru s logem Vašeho závodu.
Trička a další reklamní textil15.000,- Kč (návrh potisku + výroba 100 ks triček s jednostranným potiskem)[give_form id=”2730″]
Ve spolupráci se společností Adler zajistíme výrobu triček a jiných oděvů s potiskem za velmi atraktivní ceny. Uvádíme modelovou kalkulaci s jednostranným potiskem trička.
Fotoaplikace4.000,- Kč (nastavení aplikace + vytvoření unikátního odkazu pro Váš závod)[give_form id=”2732″]
Vytvořili jsme aplikaci pro tvorbu fotografií, do které můžeme nahrát unikátní template pro Vaši akci. Z unikátního odkazu si každý závodník může může vytvořit online pozdrav z Vaší akce a sdílet na sociálních sítích. Můžeme tak společně budovat povědomí o Vašem závodu před akcí i během akce.
Online podpora stránek Vaší akce5.000,- Kč (zajištění cca 3000 návštěv na Vašich webových stránkách)[give_form id=”2734″]
Spolupracujeme s celou řadou partnerů a víme jak dát o Vaší akci vědět (Český olympijský výbor – Sportvokoli.cz, hnise.cz, pohar-peruna.cz, kudyznudy.cz, sportmebavi.cz a další). Se spoluprací s Adrenaline Race získáte mnohem více než jen reklamu na našem webu.
Podpora na sociálních sítích4.000,- Kč/měs. (nastavení strategie a zajištění provozu – FCB, Instagram, Twitter)[give_form id=”2736″]
Umíme rozšířit Vaší fanouškovskou základnu na sociálních sítích: Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, YouTube, dát o Vaší akci vědět na celé řadě sociálních sítí. Ze zkušenosti můžeme přes naše kanály oslovit se zacílením 100 tis. a více potenciálních účastníků Vaší akce s přesahem i do zahraničí.
Pronájem časomíryindividuální kalkulace
Nabízíme pronájem profesionální časomíry na Vaše akce, máme k dispozici 100 chipů pro závodníky, LED televize s výsledkovou listinou, kterou je možné sledovat online během závodu. Poskytujeme support během celého závodu + zpracování finálního vyhodnocení bezprostředně po závodě.
Pronájem startovního oblouku2.500,- Kč (1 oblouk na závod)[give_form id=”2738″]
Abychom zatraktivnili start a cíl Vašeho závodu, pronajmeme Vám nafukovací startovní/cílový oblouk s možností umístění loga závodu nebo loga Vašeho generálního sponzora.
Zajištění zázemí pro vyhlášení vítězů8.500,- Kč (pronájem stupňů pro vítěze, zeď s logy partnerů, ozvučení)[give_form id=”2741″]
Pro sponzory i závodníky je důležitý závěrečný ceremoniál. Zajistíme kompletní profesionální zázemí pro vyhlašovací ceremoniál, se zajištění “bedny” s logem generálního partnera, zeď se sponzory, videovstupy + LED televize pro online přenos a vysílání reklamních spotů.
Předprodej startovného10% provize z každé prodané registrace
V našem e-shopu zajistíme předprodej startovného na Vaši akci, nemusíte řešit obtíže s platební bránou, evidence registrací atd. Vše za Vás zařídíme. Ve spojení s online marketingem na Adrenaline Race a u našich partnerů Vám zajistíme vyšší předprodej startovného a lepší cash-flow Vaší akce.

Doplňková nabídka

 

Spolupráce se Sport 5
Spolupracujeme s celostátní sportovní televizí Sport 5. Vaší akce umíme zviditelnit v TV vysílání i v online vysílání s celkovým dosahem téměř 1 mil. sledujících v ČR a SR. Více informací o Sport 5 naleznete na https://sport5.cz/

Tato nabídka je připravena společností Fresh Crackers s.r.o., IČO: 2980878, Spisová značka: C 225908 vedená u Městského soudu v Praze. Uvedené ceny jsou bez DPH. Společnost Fresh Crackers s.r.o. není plátcem DPH.

Máte zájem o více informací? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se s Vámi setkáme a připravíme individuální řešení Vašich potřeb.

[contact-form-7 id=”151″ title=”Kontaktní formulář 1″]

Prozkoumejte

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin,

Více informací ⟶

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V

Více informací ⟶