Olga

Zakladatelka a trenérka studia VM Stretching.

Olga se od svých 4 let věnuje společenskému tanci. Je trojnásobnou mistryní Sibiře, 3 roky reprezentovala Českou republiku na světové aréně.

Olga tanec miluje a svůj život si bez něj nedokáže představit. Díky Olze naše studio učí Latinu! Pokud už dlouho sníte o tom, naučit se sexy tanec, ale stydíte se nebo se bojíte začít, lekce s Olgou jsou tím, co potřebujete! Roztančí všechny a pod jejím vedením se do Latiny zamilujete!

Na stretchingu, profesionálním stretchingu a Latině Olga nabíjí své klientky neuvěřitelnou energií, je citlivá na technické aspekty i správné provedení všech pohybů či cviků. Směle tvrdíme, že naše Olga na svých lekcích vycvičuje profesionály!

Ve svých tanečních hodinách vás Olga naučí:
salsu, bachatu, kizombu, zouk a samozřejmě latinskoamerickou pětku: Sambu, Cha-cha-cha, Rumbu, Pasodoble a Jive

Studio: VM STRETCHING

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Lidé kolem Adrenaline Race

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin,

Více informací ⟶

MUDr.Ladislav Pásztor,MSc.

Absolvoval evropský certifikační kurz v medicíně životního stylu. Věnuje se fyzikální cévní léčbě BEMER. Nejraději tento zdravotnický přístroj pro domácí používání doporučuje lidem, kteří jsou

Více informací ⟶

Tomáš Holzer

Som bývalí profesionálny hráč ľadového hokeja (brankár v KHL (ruská liga)). Po zranení kolena som s aktívnou kariérou skončil. Začal som sa venovať trénovaniu deti.

Více informací ⟶

Hana Zoubková

Jsem akreditovaná lektorka hatha jógy a obdivovatelka mystiky a duchovního přesahu (nejen) jógy. Majitelka jógového studia Hanky Yoga v Teplicích nadšenkyně aromaterapie a masérka aroma

Více informací ⟶