Olena

Olena – trénérka stretchingu, profesionálního stretchingu a tance v VM Stretching.

Olena je trenérka s bohatými zkušenostmi. Její křehká, ale pevná ramena nesou více než desetiletou praxi v oblasti fitness a tance. První taneční skupinu měla v 16 letech.

Je velice pozorná, občas až přísná trenérka. Stejně tak ale odhodlaná a neúnavná. Jak sama říká: Mohla by trénovat sedm dní v týdnu, jen aby viděla výsledek svých klientů.

Své práci je naprosto oddaná a ke každému tréninku přistupuje kreativně, ke každé lekci vždy přidává něco nového a zajímavého!

Při jejím tréninku je poloviční práce nemožná, ale díky její energii a profesionalitě nemá nikdo na lenošení ani pomyšlení. Sport s Olenou si zamilují i ženy které k němu mají daleko! Оlena miluje a učí WorkOut а Booty ABC.

Můžete si být jistá, že po jejím tréninku budete odcházet s vysněnou postavou a jiskrami v očích!

Studio: VM STRETCHING

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Lidé kolem Adrenaline Race

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin,

Více informací ⟶

MUDr.Ladislav Pásztor,MSc.

Absolvoval evropský certifikační kurz v medicíně životního stylu. Věnuje se fyzikální cévní léčbě BEMER. Nejraději tento zdravotnický přístroj pro domácí používání doporučuje lidem, kteří jsou

Více informací ⟶

Tomáš Holzer

Som bývalí profesionálny hráč ľadového hokeja (brankár v KHL (ruská liga)). Po zranení kolena som s aktívnou kariérou skončil. Začal som sa venovať trénovaniu deti.

Více informací ⟶

Hana Zoubková

Jsem akreditovaná lektorka hatha jógy a obdivovatelka mystiky a duchovního přesahu (nejen) jógy. Majitelka jógového studia Hanky Yoga v Teplicích nadšenkyně aromaterapie a masérka aroma

Více informací ⟶