NORTHKIT nepromokavé bundy a kalhoty na turistiku do kapsy

V horách a na cestách po světě jsme často odkázáni jen na to, co máme na sobě nebo v batohu. My v NORTHFINDER máme řešení! Tvrdíme, že v nouzi každý ocení výhody sbalitelných bund a kalhot. Nízká hmotnost, sbalitelnost, ochrana před počasím a univerzální použití. Toto z našich nepromokavých bund na turistiku dělá ideální řešení v nouzových situacích. Díky minimálním rozměrům a nízké hmotnosti si najde místo i v přeplněném batohu, v kapsáčích či na kole v držáku na láhev.

Kdekoli jsi… Kamkoli běžíš… Kdykoli jezdíš… Stačí jen rozbalit.

Věděl/a jsi, že NORTHKIT bundu a kalhoty nabízíme v dámské i pánské verzi? Kombinuj je a buď originál! Nepromokavou multisportovní bundu a kalhoty přinášíme v nejrůznějších barvách.

zdroj: Northfinder.com https://northfinder.com/cs/blog/post/93_northkit-nepromokave-bundy-a-kalhoty-na-turistiku-do-kapsy?page_type=post

Sdílejte nás na sítích:

Partneři

Reklama

Sledujte nás na sítích

Chci být partnerem

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V

Více informací ⟶