NoMen Run Nové Město na Moravě 23.4.2022

Detail běhu

Co pro tvůj tým připravíme my?

88 km trasy – trasu jsme vymysleli, projeli a proběhli, zakreslili do map a na závod ji i vyznačíme pomocí navigačních prvků.

8 úseků, 7 předávek – trasu jsme rozdělili do 8 úseků, na konci úseku tě bude čekat tvoje parťačka, které předáš štafetu. My zapíšeme čas předání, budete tak vědět průběžné pořadí.

Start a cíl – na startu budeme a stiskneme časomíru a v cíli znovu. Zajistíme potřebné zázemí, sprchy, občerstvení a afterparty.

Propozice – připravíme propozice ke všem osmi úsekům. Dostanete od nás ke každému úseku mapu, informace o převýšení, náročnosti, předávce, atd.

Co je na tobě?

Poskládat tým – sestav maximálně čtyřčlenný holčičí tým.

Potřebuješ auto – stačí osobní auto, v průběhu závodu se povezete vždycky jenom maximálně tři. Na trase je vždy jen jedna běžkyně, zbylé členky týmu se přesouvají autem na další předávku.

Nastuduj a vytiskni si propozice – propozice k jednotlivým úsekům od nás elektronicky dostaneš po zaplacení startovného.

Zaplať startovné – za co platíš? Odvedli jsme velký kus práce, jak na přípravě závodu, tak na závodu samotném. Vymysleli jsme trasu, celou jsme ji projeli a viděli, několik části jsme změnili k lepšímu. Máme potřebná povolení. Celou trasu vyznačíme, abyste nezabloudily. Bude se o vás starat více než 50 organizátorů. V cíli tě čeká nejen celý tvůj tým, tvoji přátelé, ale i NMR afterparty.

Trénuj – motivuj sebe i svůj tým.

Více informací na: https://nomenrun.cz

Sdílejte nás na sítích:

Partneři

Reklama

Sledujte nás na sítích

Chci být partnerem

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

MUDr.Ladislav Pásztor,MSc.

Absolvoval evropský certifikační kurz v medicíně životního stylu. Věnuje se fyzikální cévní léčbě BEMER. Nejraději tento zdravotnický přístroj pro domácí používání doporučuje lidem, kteří jsou

Více informací ⟶