Jetsurf

Jetsurf je surfovací prkno se zabudovaným motorem. Dokáže dosáhnout rychlosti okolo 50 km/h a váží pouze okolo 15 kg. Motor má výkon zhruba 15 koňských sil a objem 100 ccm.

Historie

Jde o český vynález jihomoravské firmy, která ročně prodává okolo 1200 kusů tohoto stroje. Mezi známé zákazník patří například pilot F1 Lewis Hamilton či šéf stáje Red Bull Dietrich Mateschitz. Vše vyvíjeli sami po práci po dlouhých 8 let, testovat jezdili do Chorvatska, protože testování ve sladké vodě by nemělo smysl. Všechny díly si vyrábějí sami, mají dokonce i vlastní slévárnu. Je to jedna z mála firem, která vyrábí celý dopravní prostředek sama.

Půjčení

Vzhedem k vysoké pořizovací ceně jetsurfu (okolo 11 tisíc Euro) je výhodnější si jej pouze půjčit. Cena za hodinu se pohybuje okolo 2000 Kč.

Půjčovny:

Jetsurf academy

Sdílejte nás na sítích:

Partneři

Reklama

Sledujte nás na sítích

Chci být partnerem

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V

Více informací ⟶