Jak mohu pohybem pomáhat?

Sportovat a zároveň pomáhat? S mobilní aplikací EPP od Skupiny ČEZ je to možné! Pomáhej pohybem je nástroj, kterým může uživatel vlastním aktivním pohybem určovat, které projekty má Nadace ČEZ finančně podpořit. Jak na to?  

  1. STÁHNI APLIKACI
  2. VYBER AKTIVITU
  3. NASBÍREJ BODY
  4. INVESTUJ DO PROJEKTU

 

Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (rychlost, čas, tempo a vzdálenost) a tím generuje body. Tyto body může uživatel kdykoliv věnovat na libovolný aktuální projekt. Jedná se například o neziskové organizace, školy a obce. O aktuálních a již úspěšně podpořených projektů se dozvíte na webu – www.pomahejpohybem.cz nebo www.nadacecez.cz. 

Aplikaci je možné využívat také jako sport tracker. Generuje statistiky našich osobních výkonů. Není potřeba ani datové připojení. To pouze v případě, kdy chceme získané body věnovat určitému projektu. Stažení aplikace, její používání i generování bodů je zdarma a je k dispozici pro Apple iOS a Android.  

Aktuálně s EPP pomáhá více jak 572 359 přispěvatelů a na oficiálních webových stránkách můžeme vidět ty nejaktivnější za poslední období. Právě i ty můžeš být mezi nimi. Pokud si raději týmový hráč, tak pomáhat pohybem můžeš i v týmu. V aplikaci si jednoduše zadáš název týmu a přidáš své spoluhráče. Společně pak sbíráte body, které se sčítají dohromady. Stejně tak ty nejvíce aktivní skupiny je možné sledovat na webových stránkách.  

Pochlubit se můžeš také na sociálních sítích! Sdílej své výkony s ostatními. Na instagramu můžeš přidat populární hastagy #pomahejpohybem#nadacecez. Tím se tvůj příspěvek ještě více zviditelní.  

Pojďme pomáhat pohybem společně.  

Sdílejte nás na sítích:

Partneři

Reklama

Sledujte nás na sítích

Chci být partnerem

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

MUDr.Ladislav Pásztor,MSc.

Absolvoval evropský certifikační kurz v medicíně životního stylu. Věnuje se fyzikální cévní léčbě BEMER. Nejraději tento zdravotnický přístroj pro domácí používání doporučuje lidem, kteří jsou

Více informací ⟶