Honza Tóth

Od roku 2004 do roku 2015 skicrossař. Od roku 2012 do 2015 speed skier. Účastník mezinárodních závodů v obou disciplínách. Zakladatel a Team boss SKICROSS TEAM CHOMUTOV.  Pořadatel cyklistických i běžeckých závodů: Mezihořský vršek, Track of Peace and Friendship.

Nyní jsem studentem UJEP (obor Tělovýchova a sport se zaměřením na outdoor), který brouzdá po kopcích na skialpech, pěšky i na kole :-). Jsem držitelem certifikátu Průvodce na vysokohorskou letní turistiku a ferraty. Technický delegát FIS a spoluzakladatel Adrenaline Race.

Dělat sport mě baví, poslední dobou spíše pro ostatní 🙂 – pro Adrenaline Race, děti, lidi kolem nás. Na sebe není nikdy dost času, ale určitě si ho rád udělám a někdy spolu zařádíme (třeba právě na akcích pod záštitou našeho projektu Adrenaline Race). Třeba na Track of Peace and Friendship na trase 250 km z Chomutova do Harrachova. Dost dlouhá trasa na seznámení :-). Pic a jak říkám: Hlavně se z toho nepos… !

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Lidé kolem Adrenaline Race

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin,

Více informací ⟶

MUDr.Ladislav Pásztor,MSc.

Absolvoval evropský certifikační kurz v medicíně životního stylu. Věnuje se fyzikální cévní léčbě BEMER. Nejraději tento zdravotnický přístroj pro domácí používání doporučuje lidem, kteří jsou

Více informací ⟶

Tomáš Holzer

Som bývalí profesionálny hráč ľadového hokeja (brankár v KHL (ruská liga)). Po zranení kolena som s aktívnou kariérou skončil. Začal som sa venovať trénovaniu deti.

Více informací ⟶

Hana Zoubková

Jsem akreditovaná lektorka hatha jógy a obdivovatelka mystiky a duchovního přesahu (nejen) jógy. Majitelka jógového studia Hanky Yoga v Teplicích nadšenkyně aromaterapie a masérka aroma

Více informací ⟶