HANNAH PILSEN TRAIL BRDY 23.4.2022

Akce je součástí seriálu běhů v přírodě Pilsen Trail, který se skládá ze tří závodů v lesích okolo Plzně.
Proběhnete se krásnými lesy po cestách i hřebenech, zdoláte dva největší vrcholy Brd, Tok (865m) a Prahu (862m), a další kopce Třemošná, Klobouček, Brdce.

Datum: 23. dubna 2022

Centrum: Hospoda Žernová, 26241 Láz, (mapa)

Dodržujte opatření proti šíření covid-19 platná v den akce.

V prostoru startu a cíle bude otevřené okénko restaurace se základním občerstvením.

Start

Start je hromadný po tratích. Časy startů:

  • maraton v 9:30
  • 350 m (děti do 6 let) a multigenerační štafeta v 9:45
  • 750 m (děti 7-10 let) v 10:10
  • 2 km (mládež do 14 let) v 10:30
  • 19 km a 11 km v 11:00

Tratě a kategorie

42 km (mapa), 19 km (mapa), 11 km (mapa): Kategorie na každé trati muži/ženy 15-39 let, veteráni/veteránky nad 40 let.

Doporučujeme si trať nahrát do chytrých hodinek, pokud je máte. Přímo z mapy.cz je možnost exportu do GPX

Dětské tratě

350 m (do 6 let), 750 m (do 10 let) a 2 km (do 14 let).

Multigenerační běh: Běží se jako štafeta spojená s dětským závodem na 350 m. Po doběhu dětí bezprostředně absolvuje druhé kolo na 350m někdo z jejich rodičů nebo prarodičů. Vyhlášení bude zvlášť individuální pro kategorii dětí a zvlášť pro štafetu v kategorii MultiGe.

Praktické informace pro závodníky

Prezentace: 8:30-10:50 v centru. Každý závodník obdrží startovní číslo, které bude mít připevněné viditelně na hrudi, a čip pro elektronickou časomíru. Čip umístěte na nohu. Čipy včetně neoprénového pásku pro uchycení na nohu je nutné vrátit po doběhu v cíli!

Parkování: řiďte se značením

Trasa: Značena bílými šipkami nastříkanými na zemi (používáme Ekologické spreje, které po 14 dnech zmizí) doplněnými o červenobílými fábory. Doporučujeme na prezentaci si prohlédnout trasu. Pořadatelé budou kontrolovat, jestli si závodníci nezkracují trasu. Předpokládáme ale, že se účastníte především pro dobrý pocit a ne přelstění soupeřů.

Přeběhy silnic: budou v rámci možností pomáhat zabezpečovat pořadatelé, závodí se však za plného provozu. Dbejte zvýšené opatrnosti!!! Závodíte na vlastní nebezpečí, ale raději bychom byli, kdyby vás nikoho nic nepřejelo.

Časový limit: 6,5 hodin pro maratonskou trať (cíl pro všechny tratě bude uzavřen v 16:00). Závodníci mají povinnost oznámit případné ukončení závodu na 604 220 407.

Občerstvení na trati: Na maratonské trati jsou celkem 3 občerstvovačky

  • první na 10,5 km na přeběhu silnice mezi Třemošnou a Kloboučkem
  • druhá na 28.km na Bahenské cestě před stoupáním na Brdce
  • třetí na křižovatce U Obrázku na 37. km

Na 19km trati je občerstvovačka na křižovatce U Obrázku na 13. km.

Nabídka: voda, iontové nápoje Enervit, pomeranče, banány, rozinky, čokoláda, sůl, chléb, cola, nealko pivo.

Občerstvovačky se na rozdíl od cíle zavírají, a to cca v čase tempa 10 min/km.

 

Občerstvení v cíli: bezprostředně v cíli je obdobná občerstvovačka jako na trati. V ceně startovného pro závodníky na maratonu a 19 km  je polévka v restauraci.

Převlékání: Ve vlastních autech. Buďte prosím připraveni na venkovní převlékání. Nepřevlékejte se rozhodně v místní restauraci! Věci k hlídání je možné zanechat na prezentaci.

WC: ToiToi.

První pomoc: v cíli. Na trať doporučujeme vzít s sebou mobil: Emergency číslo na pořadatele: 604220407. Případnou pomoc přivolají i pořadatelé na občerstvovacích kontrolách.

Mytí: sprchy nejsou k dispozici

 

Více informací: http://pilsentrail.cz/hannah-pilsentrail-brdy/

Prozkoumejte

Lukáš Reisinger

Jmenuji se Lukáš Reisinger a jsem osobní trenér. Když se zeptáš mých klientů, tak ti poví, že už nepijou, nemají deprese, jsou pyšní sami na sebe, lépe zvládají stres, a

Více informací ⟶

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin, diabetická neuropatie, diabetická noha s následnou amputací

Více informací ⟶

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V této době, kdy jsou děti

Více informací ⟶

Základní údaje o Argentině

PROČ NAVŠTÍVIT ARGENTINU? Tato nejlidnatější španělsky mluvící země má svým návštěvníkům mnohé co nabídnout. Její přírodní krásy, ať už dechberoucí Patagonie, nejvyšší hora Jižní Ameriky Aconcagua či světoznámé kaskády Iguazú jsou

Více informací ⟶