HANNAH EPO SURVIVAL 2023

HANNAH EPO Survival vás prověří ve všech outdoorových disciplínách. Když je ovšem najdete…

Milovníky outdoorového sportování čeká už v sobotu 20. května vrchol sezony – HANNAH EPO Survival. Dvoučlenné týmy se z kempu Chabařovice u Ústí nad Labem ve 3 hodiny v noci vydají na 13hodinovou expedici, během které si budou muset poradit s více než 10 sportovními disciplínami. Tedy pokud je najdou. Trasu závodu si totiž každý tým volí sám dle turistické mapy.

Ale popořadě. HANNAH EPO Survival je výzva, která začíná už před startem samotným. Vše zabalit, naplánovat, vymyslet plán A, B a radši i C a ve 3 hodiny se odhodlat z teplé postele na startovní čáru. Pak už to jde rychle. Úvodní „rozřazovací“ běh a pak se rozprchnout do okolí jezera Milada vstříc unikátnímu sportovnímu dobrodružství.

Cílem (sportovním) je maximalizovat počet bodů. To v praxi znamená navštívit co nejvíc kontrolních bodů a zvládnout co nejvíc disciplín. A že je z čeho vybírat! Paddleboardy, in-line brusle, letní biatlon, skalní lezení, horská kola, orientační běh a spousta dalšího. Letos se navíc přidala i specialitka od našeho hlavního partnera, a sice stavění stanu HANNAH.

Cílem ultimátním ale je si to užít. Závod je koncipován tak, aby si ho každý mohl uzpůsobit dle svých fyzických možností a poskládal si ho podle sebe. Díky tomu prověří jak rekreační sportovce, tak členy české reprezentace v adventure race. Takže pokud jste doteď váhali, už nemusíte. Prostě to přijeďte vyzkoušet taky!

Více o závodě HANNAH EPO Survival najdete ZDE nebo na www.eposurvival.cz.

 

Sdílejte nás na sítích:

Partneři

Reklama

Sledujte nás na sítích

Chci být partnerem

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V

Více informací ⟶