Yogfest hor Trutnov

Srdečně Vás zveme na 4.tý ročník YogFest Hor do Trutnova 29. – 30. 9.

V pátek se na Vás těší Mára Holeček, který se s Vámi podělí o svoje horolezecké zkušeosti.

V sobotu Vás čeká plný den jógy, kde si budete moci vyzkoušet různé styly s českou špičkou jógového světa. Ať už máte s jógou zkušenosti či jste úplný začátečník, najdete si tam to své.

Program dále obohatí přednášky, jarmark a vynikající vegetariánské jídlo.

Proč YogFest Hor?

  • Tradice jógy je stará již přes 5.000 let a i dnes je stále relevantní
  • Většina lidí má povědomí o zdravotních účincích jógy, o jejích účincích na zvládání stresu. Málokdo ale vidí celou šíři tradičního učení Yog, kterou bychom lidem v Podkrkonoší rádi zprostředkovali.
  • Původní sánskrtské slovo zní Yog a ne yoga. Na slovo yoga řada indických učitelů nahlíží jako na epitaf zkomercializování tradičního učení. Yog pomáhá člověku poznat sám sebe skrz různé nástroje a jedním z nich je i fyzické nebo dechové cvičení. Prostřednictvím festivalu chceme ukázat přístup k józe. Kdy skrz pochopení sami sebe přirozeně s citem přistupujeme k lidem, přírodě i prostředí, ve kterém žijeme (vlastní stravě, tělu, vztahům).
  • Yog není o teorii ale o praxi v každodenním životě.
  • Proč Hor? …..protože Trutnov 🙂

Více informací: https://www.yogfesthor.cz/program/

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin,

Více informací ⟶

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V

Více informací ⟶