Stairs2Hell – evropský šampionát v lovu kaprů

EUROPEAN CARP CHAMPIONSHIP – Stairs2Hell je závod, při kterém si každý závodník sáhne až na dno svých sil. Tuto akci pořádá společnost European Carp Fishing Association ve spolupráci s Moravským rybářským svazem, z.s. na dolní Novomlýnské nádrži, která je nejlepší závodní lokalitou nejen v České republice, ale patrně také v celé Evropě.


Letošní ročník je otevřen pro 100 dvou až tříčlenných týmů, které během náročných 138 hodin poměří své síly. Závod pod pálavskými kopci je neuvěřitelnou výzvou pro opravdové profesionály. Pod vodní hladinou čeká na závodníky potopený les, zbytky vesnic či nejedna zatopená vinice. Všechny tyto lahůdky jsou ještě obrostlé slávičkami, které jsou ostré jako břitva.

Aby byl závod napínavý až do samotného konce, hodnotí se součet hmotností tří nejtěžších ulovených kaprů. Vše tedy bude velmi dramatické až do závěrečného výstřelu!

Kromě nezapomenutelných sportovních chvil strávených na Novomlýnské nádrži budou startující svádět rybářské souboje o lukrativní ceny, které přesahují více než 1.500.000 Kč.

Zdroj: https://www.stairs2hell.com/registrace

Sdílejte nás na sítích:

Partneři

Reklama

Sledujte nás na sítích

Chci být partnerem

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte