Miranovy duby

Miranovy duby – běh, který vzdává hold památným stromům v Ctěnickém háji. Běh se stejným názvem pořádá již více než 30 let ZŠ Vinoř. My jsme se v roce 2019 rozhodli tento zážitek zprostředkovat široké veřejnosti a představit památné stromy co nejvíce lidem. Přijďte se i letos 10. září proběhnout, začít s novou tradicí a uctít tradici pana Josefa Mirana.

Informace k závodu: 

Jedná se o závod na 10 km, který vás provede Vinoří a blízkým okolím. Jedná se o kombinaci závodu na lesních a polních cestách, část se poběží po silnici a zámkové dlažbě. Přesnou trasu naleznete na strava.com .

Start bude v 11:00. Od 9:30 budou pořádány dětské běhy.

Start i cíl budou v Zámeckém areálu Ctěnice.

Startovného běhu na 10 km je 150 Kč. Dětské běhy jsou zdarma.

Budeme rádi, když se připojíte k závodníkům na startu. Pokud si na běh netroufáte, ale chtěli byste se běhu účastnit jako pořadatelé, neváhejte se ozvat.

Další informace naleznete na události na Facebooku

 

Zdroj: https://www.praha-vinor.cz/zivot-ve-vinori/sport/miranovy-duby/

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin,

Více informací ⟶

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V

Více informací ⟶