FERRATOVÝ TÝDEN

Půjčovna v akci – v terénu.

Ve dnech 18.8, 20.8 a 21.8. jdeme za vámi do terénu.

18.8. děláme kurz pro úplné začátečníky v Mostě na Hněvíně. Budeme tam od 17 hodin s veškerým vybavením. Stačí zavolat či napsat a přijet na místo (parkoviště u hradu).

O víkendu budeme opět s plným autem vybavení v Děčíně na Pastýřské stěně. Kurz v Děčíně je též vhodný pro začátečníky a komu to půjde, může si pod dohledem našeho guida vyzkoušet i ty náročnější cesty. Takže si na své přijde opravdu každý. My se o vše postaráme, vy jen napište či zavolejte a doražte na místo. Potřebujete pevnou obuv a ferratové, cyklistické či pracovní rukavice.

Cena je tentokrát akční, za kompletní kurz pro začátečníky včetně půjčení vybavení je 500 Kč v Mostě i v Děčíně.

 

Pojďte s námi do toho.

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin,

Více informací ⟶

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V

Více informací ⟶