EXTREME TRAVERS

„Cítím, že žiju“

Disciplíny:

Extreme Travers + slanění ze zámku: unikátní přelet přes kaňon Labe v centru statutárního  města Děčín délka cca 300 metrů, výška přes 100 metrů a slanění ze zámeckého parkánu cca 35 metrů

Kapacita:  

25 účastníků

Věk účastníků:

od 18 let, mladší účastníci musí mít souhlas obou zákonných zástupců

Místo:

Děčín, přímo na Pastýřské stěně na malebné vyhlídce s výhledem na krásná děčínská panoramata. Budou nás tam čekat naši človíčci.

Mapa zázemí:

mapy.cz

Akreditace:

Na Pastýřské stěně u stánku Adrenalin Challenge v sobotu 20. 5. 2023 v čase 10:00 – 12:00 hodin.

Co od nás dostaneš:   

Poskytneme Ti veškeré technické vybavení pro disciplíny, tj. přilbu, celotělový úvazek, karabiny, osmu a kladku na Extreme Travers. Nezapomeň si vzít prstové rukavice, ať se nepopálíš o lano! Veškeré naše vybavení má certifikovanou revizi.

Co potřebuješ sebou:

  1. Nejdůležitější je mít v sobě radostné odhodlání užít si maximálně den.
  2. Celoprstové rukavice, připomínáme!
  3. Všechny blízké, fotografa, kameramana.., podpoří Tě, budete atmosféru sdílet společně

Doprovodný program:

Na Mariánské louce bude chill-out zóna Labefestu, kde se můžeš občerstvit, poslechnout živou hudbu nebo vyzkoušet bosonohý chodník a další.

Souběžně bude na Mariánské louce probíhat Adrenalin Challenge KIDS, takže děti sebou, registrace zde.

V sobotu ve 12:00 hodin otevře své brány hudební festival Labefest. Tento dvoudenní festival začíná už v pátek i s ohňostrojem v lanském kaňonu, koukni na www.labefest.cz a těš se na Mirai, Wohnout, Buty, Vypsaná fixa… prostě našláplý line-up.

Na zámku Děčín bude také probíhat Děčínská kotva, mistrovství ČR floristů a aranžování květin.

Zdroj: https://www.adrenalinchallenge.cz/cs/extreme-travers

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin,

Více informací ⟶

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V

Více informací ⟶