Dog Hike Klánovickým lesem

Pomoc nechtěným a týraným pejskům, kteří se dostali do péče našeho našeho spolku, je velmi nákladná. Pomáhejte společně s námi i jen tím, že půjdete na krásnou procházku nebo vyvenčíte svého pejska. Nachystali jsme pro vás krásnou trasu v průběhu které narazíte na 4 stanoviště s úkoly. Můžete si trasu zaběhnout nebo ji pojmout jako výlet nebo venčení. To už je zcela na vás. Pejsci jsou automaticky vítáni a startovné mají zdarma! Navíc za účast na naší akci obdržíte i startovací balíček jako poděkování. Program: 8:00 – přejímka účastníků bez registrace 8:30 – přejímka účastníků s registrací (rozdání čísel, úkolových listů a startovacích balíčků) 9:00 – úvod a seznámení s trasou 9:10 – intervalové starty (po 2 minutách)

Info pro účastníky s pejsky: Prosíme, aby všichni pejsci byli na vodítkách (k zamezení případných konfliktů). V zázemí akce budou nachystané misky s vodou a dostatek sáčků na psí hovínka.

Více informací: http://www.doghike.cz/dog-hike-klanovickym-lesem/

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

Prozkoumejte

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin,

Více informací ⟶

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V

Více informací ⟶