Běh do schodů -„Božák“ (VI.ročník)

Termín: 28. 10. 2016 (pátek – svátek)

Logo-sponaOrganizátor: AVZO TSČ ČR Teplice, hrad Doubravka – sportovní oddíl SPONA Teplice


 

header

Základní údaje:

Start:

  • od 12:00 dětské kategorie (intervalový systém)
  • od 14:00 hlavní závod dospělých (intervalový systém)
  • Prezentace: 11:00 – 14:00 v klubu „Božák“
  • Startovné: dospělí: platba na účet 50,-Kč, na startu 100,-Kč, při neúčasti se startovné nevrací.
  • děti: při registraci on-line 10,- Kč, registrace příchozích 20,-Kč (platba obou variant až v den závodu).

Kategorie:

  • M – muži do 39 let; V – veteráni 40 – 54 let; S – senioři od 55 let
  • Z – ženy do 39 let; ZV – ženy veteránky od 40 let
  • D – družstva (3 členná z kategorií jednotlivců – minimálně jedna žena nebo jeden muž)
  • Děti – chlapci 8 až 12 let a 13 až 15 let; dívky 8 až 12 let a 13 až 15 let

Registrace on-line: www.sportt.cz

Online registrace bude uzavřena 26. 10. 2016, následně se bude možnost přihlásit až v den závodu před startem.

Trať: start z klubu Božák, schodištěm z klubu do přízemí a následně až do 19. patra, kde je cíl. Celkem tedy 20 poschodí. Budova se nachází v Teplicích, ulice A. Sochora 1516/2 – zde je již budova nepřehlédnutelná.

Časomíra a výsledky: zajišťuje APACHI s.r.o. pomocí čipů, včetně komplexního zpracování výsledků.

Podmínky, pravidla:

intervalový systém startu; start dle odpočítání startéra, závodník, který nenastoupí na start je diskvalifikován. První závodník startuje v 14:00, atd. Dětské kategorie startují ve 12:00. Každý závodník běží dvakrát. Pořadí dle startovních čísel. Druhé kolo proběhne po 15minutové přestávce po prvním kole. Konečné pořadí se určuje dle součtu časů obou běhů každého závodníka. V kategorii družstev je do jeho společného výsledku (součtu časů jednotlivých členů) započten čas každého člena družstva.

Pro návrat do klubu lze použít výtah a z vestibulu venkem do vstupních dveří klubu. NELZE sejít schodištěm z vestibulu do klubu – hrozí střet s vybíhajícím závodníkem!!!

Vyhlášení: dle počtu přihlášených závodníků, ale cca 30 minut po doběhnutí posledního. Předpoklad je nejpozději do 16:30 v klubu Božák. Vyhlášení dětských kategorií cca v 13:30.

Ceny a ocenění: Pro všechny vítěze kategorií trofej a diplom. V kategoriích jednotlivců vyhlašujeme do 5. místa v družstvech do 3. místa. V dětských kategoriích do 3. místa diplomy + drobné ceny.

BONUS: každý účastník obdrží od firmy LOSAN computers poukázku na servisní práce v hodnotě 200,-Kč

Zázemí a servis pro závodníky: po celou dobu konání akce prostory klubu Božák včetně baru. Start (první schodiště) bude snímáno kamerou a přenášeno na velkoplošnou projekci v klubu. Kamery na startu, 10. poschodí a v cíli. Bude vymezen koridor ve vestibulu, kterým budou účastníci závodu probíhat, aby nedošlo ke střetu s osobami, které se závodu neúčastní.

Detailní informace a propozice na: www.sponateplice.cz

Kontaktní osoby:
Martin Richter – tel.: 606 113 733; e-mail: [email protected]
Pavel Majer – tel.: 605 422 521; e-mail: [email protected]

 

Prozkoumejte

Lukáš Reisinger

Jmenuji se Lukáš Reisinger a jsem osobní trenér. Když se zeptáš mých klientů, tak ti poví, že už nepijou, nemají deprese, jsou pyšní sami na sebe, lépe zvládají stres, a

Více informací ⟶

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin, diabetická neuropatie, diabetická noha s následnou amputací

Více informací ⟶

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V této době, kdy jsou děti

Více informací ⟶

Základní údaje o Argentině

PROČ NAVŠTÍVIT ARGENTINU? Tato nejlidnatější španělsky mluvící země má svým návštěvníkům mnohé co nabídnout. Její přírodní krásy, ať už dechberoucí Patagonie, nejvyšší hora Jižní Ameriky Aconcagua či světoznámé kaskády Iguazú jsou

Více informací ⟶