Blíží se Adrenalin Challenge 2022

Víkend nabitý zábavou, dobrodružstvím a adrenalinem! 

Legendární Adrenalin Challenge v Děčíně je spolu s doprovodným programem jedinečnou adrenalinovou akcí pro širokou veřejnost z České republiky i zahraničí. Atraktivní adrenalinová výzva je určena aktivním lidem a nese se v duchu sloganů: Cítím, že žiju! Posuňte své limity, zjistěte, co ve Vás je! 

Adrenalin Challenge a mladší sourozenci Adrenalin Challenge Race a Adrenalin Challenge Kids se v letošním roce bude konat o víkendu 21. a 22. května. Všichni účastníci si zaručeně přijdou na své. Připraveny máme suché i mokré varianty akce, kdy dodržujeme lezecké pravidlo a neničíme pískovcové skály. Souběžně s Adrenalin Challenge se koná hudební festival Labefest s našláplým Line upem. Festival začíná už v pátek 20. května a jeho součástí bude také ohňostroj. 

Na co se zúčastnění mohou v rámci těchto eventů těšit a co je na severu Čech čeká a nemine? 

Adrenalin Challenge Main 2022: 

V sobotu 21.5. si při 24. ročníku Adrenalin Challenge účastníci užijí celkem šest disciplín. Konkrétně via ferratu, extreme travers přes kaňon Labe, slanění ze zámku, provazový žebřík na Tyršův most, high jump a jet ski (vodní skútr). Tato akce je určena pro opravdu širokou veřejnost od 18-ti let a nezáleží na fyzických výkonech. Jde o zážitky, kdy účastníci odhazují kravaty, kostýmky, zástěry a vše stereotypní a s odpouštěním páry posouvají své limity. 

Adrenalin Challenge Race 2022: 

Nedělní 8. ročník extrémního závodu je určen opravdu trénovaným borcům  a borkyním, tady už jde o výkon! Jaké disciplíny závodníky prověří? Například plavání přes Labe tam a zpět, cross country na kole, biatlonová střelba, orientační běh, provazový žebřík na Tyršův most, via ferrata, běh na Pastýřské stěně, high jump, převracení pneumatik, uphill, paddleboard, stroper, extreme travers přes kaňon Labe či slanění ze zámku. 

Adrenalin Challenge Kids 2022: 

Nezapomínáme ani na ty nejmenší, při 7. ročníku Adrenalin Challenge Kids budou mít možnost předvést svůj um a dovednosti děti od 3 do 15-ti let věku. Nejde o závod, jde o to užít si den naplno, nezůstat doma – nejmladší účastníci se mohou těšit na minitravers přes vodu, síť, provazový žebřík, lezení na skálu, slaňování, orientační běh, biatlonovou střelbu, opičí dráhu, malého hasiče, dovednostní disciplínu a bosonohý chodník. 

Chcete si užít atraktivní adrenalinovou výzvu a prožít úžasné zážitky v krásné přírodní scenérii kaňonu Labe a přilehlého okolí? Přihlášky běží on-line na našem webu www.adrenalinchallenge.cz, kde se také dozvíte další podrobnosti a informace. 

Pamatujte: „Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno!“ 

Prozkoumejte

Lukáš Reisinger

Jmenuji se Lukáš Reisinger a jsem osobní trenér. Když se zeptáš mých klientů, tak ti poví, že už nepijou, nemají deprese, jsou pyšní sami na sebe, lépe zvládají stres, a

Více informací ⟶

Hana Juračková

Vysoká glykémie není jen číslo na glukometru. Jak jistě víte, dlouhodobě zvýšený cukr v krvi vede k diabetickým komplikacím, jako jsou zhoršení zraku až slepota, selhání ledvin, diabetická neuropatie, diabetická noha s následnou amputací

Více informací ⟶

Sport v životě dětí

Moderní svět nám přináší nejenom nekonečné možnosti, ale také výzvy spojené se sedavým způsobem života a technologickými „hračičkami“ vyžadující naši pozornost a především čas. V této době, kdy jsou děti

Více informací ⟶

Základní údaje o Argentině

PROČ NAVŠTÍVIT ARGENTINU? Tato nejlidnatější španělsky mluvící země má svým návštěvníkům mnohé co nabídnout. Její přírodní krásy, ať už dechberoucí Patagonie, nejvyšší hora Jižní Ameriky Aconcagua či světoznámé kaskády Iguazú jsou

Více informací ⟶